reklam

İnternet Reklamlarının Faydaları…

Kuşadası’nın en çok ziyaret edilen Web Sitelerinde yerinizi alın… Kazanın…

Firmanızın sektörde tutunmasını, en iyi noktaya doğru ilerlemesini sağlamak için ve müşteriye ulaşmak için tanıtım araçlarına ihtiyacınız var. Bilinen tanıtım araçlarının artık yetersiz kaldığı günümüzde yeni nesil tanıtım aracı olarak öne çıkan bir yola başvurmanız gerekiyor;    İnternet Reklamları.
İnternet ortamında olan İşletmeler 24 saat, tatil günlerinde bile çalışmaya devam eder. Farklı ülkelerden web sayfasını ziyaret eden insanlar saat farkı olmaksızın işletmenizi internet üzerinden ziyaret ederek size ulaşabilir. Günümüzde işletmelerin 7/ 24 -365 gün kesintisiz reklam verilebileceği en etkili ve ucuz yol İnternet Reklamlarıdır.
Türkiye’de internet kullanıcıları akıllı telefonlarla birlikte 40milyona ulaşmış durumdadır.
İnternet’in, Diğer Reklam Araçlarına Göre Avantajları:
Diğer Reklam araçlarında ise ( afiş, dergi, gazete, el ilanı vb. ) matbaa, kâğıt, tasarım, dağıtım, eleman, maliyetleri yüksek olduğundan bu maliyetler reklam veren işletmelere yansıtılmaktadır. Bu tarz basılı reklamlar müşteri odaklı hedef kitleye yeterince ulaşmamaktadır. Örnek: bir magazin dergisinde Restaurant, ya da bir Hotel reklamı dikkat çekmemekte, okuyucu magazin dergisi olarak görmekte ve reklamların pek üstünde durmamaktadır.
Buna karşın internet reklamlarında ise müşteri, ihtiyacını Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında yazarak arama yapmakta ve çıkan sonuçları karşılaştırarak karar vermektedir. Kısaca anlatmak gerekirse haber sitelerine giren bir internet kullanıcısı haber okuyucusu, alış veriş sitelerine giren kullanıcı alışveriş müşterisi, tatil sitelerine giren tatil müşterisi adayıdır.
Günümüz gazete, dergi vb. gibi yazılı basım sayısı ve satış sayıları belli olmakla beraber, ilanları kaç kişinin gördüğü okuduğu istatistikleri maalesef bilinmemektedir.
İnternet Reklamlarının faydasını öne çıkaran en önemli faktör budur; Analiz Raporları. Web sayfasına günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere kaç kişi girdi, ortalama kaç dakika kaldı, sayfa içinde kaç sayfayı gezdi, ülke, şehir, bilgisayar işletim sistemi, ekran çözünürlüğü, arama kelimeleri ve daha birçok ayrıntı, Analiz Raporlarıyla detaylı olarak gösterilmektedir.
Ada Dizayn olarak ekibimizle günümüzün en geçerli iletişim ve bilgi alanı olan İnternet’te sizlerin daha aktif olması için çalışıyoruz. Tüm faaliyetlerimizi bu alanda sürdürüyoruz.
Amacımız, Kuşadası’mızın internet ve internet reklamları konusunda diğer turistik şehirlerin üstüne çıkarmaktır ve doğru bilgilendirme, dürüst çalışma ilkelerimizle sizlere hizmet vermektir.

 Reklam Kanallarımız

 

reklam

www.kusadasikent.com

Kuşadası ve bölgesindeki gezilecek görülecek yerlerin tanınıtmın yapan. Google aramalarında en ön sıralarda yeralan Kuşadası Tanıtım Rehberidir. Bu sitede reklam vererek işletmenizin Kuşadası aramalarında en ön sıralara çıkmasını sağlamış olacaksınız. Firmanızın tanıtımını ilk 2 ay ücretsiz olarak www.kusadasikent.com üzerinden yapabilirsiniz….

Bizimle irtibata geçip işletmenizi  tanıtmaya başlayabilirsiniz… 


www.kusadasikent.com'a reklam vermek için bizi arayın...

Ada Dizayn Web tasarım / iletisim@adadizayn.web.tr / 0 256 612 66 60
Bize Ulaşın

reklam

www.kusadasiplus.com

Kuşadasına gelen yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği Kuşadası tanıtım rehberidir. Bu site üzerinden Kuşadası’na ziyaret amacıyla gelen veya gelmeyi planlayan kişilere işletmenizi en iyi şekilde tanıtabileceğiniz bir ortam sunmaktadır.

Bizimle irtibata geçip işletmenizi  tanıtmaya başlayabilirsiniz…


www.kusadasiplus.com'a reklam vermek için bizi arayın...

Ada Dizayn Web tasarım / iletisim@adadizayn.web.tr / 0 256 612 66 60
Bize Ulaşın

 

 

isletmeler

www.isletmeler.com

Türkiye çapında işletmelerin tanıtımını yapan ve Google sıralamalarında en önlerde çıkan Türkiye İşletme tanıtım web sitesi.

Bizimle irtibata geçip işletmenizi  tanıtmaya başlayabilirsiniz…

www.isletmeler.com'a reklam vermek için bizi arayın...

Ada Dizayn Web tasarım / iletisim@adadizayn.web.tr / 0 256 612 66 60
Bize Ulaşın

 

 

reklam

www.crewinn.com

crewinn.com dünya çapında 260’dan fazla Kurvaziyer limanındaki yerel işletmelere reklam ve tanıtım desteği vermektedir. Sizleri Kurvaziyer Gemi ve Yat Personeliyle buluşturan aynı zamanda işletmenizin internet üzerinde tanınırlığını arttırmak için çalışan bir Liman Alışveriş Rehberidir.
Sitemizde oluşturacağınız ücretsiz profil hesabınızla işletmenize ait güncel bilgileri yayınlayabilir, istediğiniz zaman bu bilgilerde değişiklik yapabilirsiniz. İşletmenizi dünya çapında Kurvaziyer Gemi ve Yat Personeline tanıtmaya başlayabilirsiniz…

Bizimle irtibata geçip işletmenizi  tanıtmaya başlayabilirsiniz…


www.crewinn.com'a reklam vermek için bizi arayın...

Ada Dizayn Web tasarım / iletisim@adadizayn.web.tr / 0 256 612 66 60
Bize Ulaşın